Ээлжийн үйлчлэгч
Оффист ээлжийн үйлчлэгч ажилд авна -2өдөр гараад 2 өдөр амарна -08:00~21:00 -өдөр,оройн хоол +унааны мөнгө -45с доош насны эмэгтэй -Хаяг: Муис 2 замын эсрэг талд Bluemon center
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 8-р хороо
Үйлчлэгч
үйлчлэгч ажилд авна
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 4-р хороо
Хотхонд үйлчлэгч
цалин найдвартай, НДШ төлж болно. хувийн зохион байгуулалт сайтай, архи ууддаггүй цаг баримталдаг хүнийг ажилд урьж байна. Найрсаг хамт олонтой.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 15-р хороо
Гадна талбайн үйлчлэгч
Ажил үүргийн хувиарын дагуу ажил үүргээ гүйцэтгэнэ.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сонгинохайрхан — 5-р хороо
Үйлчлэгч
"Таван Богд Нура" ХХК-д үйлчлэгч ажилд авна. -Цалин: Хоол+унааны мөнгө-Ажлын цаг: 7:00-13:00 /Ажлын 6 цаг/-Ажлын өдөр: Даваа-Баасан /Ажлын 5 өдөр/
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 15-р хороо
Төрийн байгууллагад үйлчлэгч
Үйлчлэгч авна
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 8-р хороо
Хувийн ебс-д үйлчлэгч
Тууштай байнга ажиллах цэвэрч нямбай хүн авна.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн
Авто засварын газар үйлчлэгч
Ажлын 5 хоног өглөө 10аас орой 6 цаг хүртэл цэвэрлэгээ хийнэ.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 9-р хороо
Хотын төвд үйлчлэгч
Шинэ худалдаа оффисын төвд үйлчлэгч ажилд авна.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 6-р хороо
Үйлчлэгч
Сургуульд үйлчлэгч ажилд авна. Цэвэр тохилог орчинд найрсаг хамт олон таныг хүлээж байна.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — Нисэх
Үйлчлэгч
Барилгын компанид Үйлчлэгч ажилд авна.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 1-р хороо
Барилга дээр тогтмол ажиллах үйлчлэгч
Тогтвор суурьшилтай ажиллах үйлчлэгч ажилд авна. Ажлын цаг өглөө 9-аас орой 19:30 хүртэл
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 14-р хороо
Худ 19-р хороо үйлчлэгч
Цэвэрлэгээ үйлчилгээний ажилтан ажилд авна. Та зөвхөн 1-5 дах ажлын өдрүүдэд 08:00-17:00 цагийн хооронд холбогдоорой. Баярлалаа.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 11-р хороо
Сөх-ийн үйлчлэгч
ю
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 13-р хороо
Яармагт шинээр ашиглалтад орж байгаа оффист үйлчлэгч
яармагт шинээр ашиглалтанд орж байгаа оффис худалдаа үйлчилгээ хосолсон барилгад тогтвор суурьшилтай ажиллах цэвэрч нямбай 20-45 насны эмэгтэйг үйлчлэгчээр ажилд авна
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 23-р хороо
Эмнэлэгт үйлчлэгч
Дөлгөөн нуурт байрлалтай эмнэлэгт үйлчлэгч ажилд авна
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — Дөлгөөн нуур
Оффисын үйлчлэгч
Оффис үйлчлэгч ажилд авна.Хаяг: Дөлгөөн нуурын Автомолл худалдааны төв, Баянбүрд, Нисдэг машины урд талын Ялалт плазаАжлын цаг: Даваа-Баасан: 8.00-17.00. Цалин: 1.5-1.7 сая төгрөг. НДШ төлөгдөнө. Цалин сард 2 удаа тогтмол олгогдоно. 45 хүртэл насны, эмэгтэй.Таныг тав тухтай, тохилог орчинд ажиллахыг урьж байна. Найрсаг хамт олон хүлээж байна.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Чингэлтэй — 5-р хороо
Үйлчлэгч
Сонсголонд байрлалтай төмөр бетон эдлэлийн үйлдвэрт үйлчлэгч ажилд авна. Тууштай, сайн ажиллавал цалин нэмэгдэнэ.
1 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 20-р хороо
Үйлчлэгч
жуулчны баазад байрлаж ажиллах үйлчлэгч ажилд авна
2 долоо хоногийн өмнө Булган
Үйлчлэгч
Хотын төвд байршилтай арьсны эмнэлэгт үйлчлэгч ажилд авна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 1-р хороо
Үйлчлэгч
"улаанбаатар хивс" хк-д үйлчлэгч ажилд авна- цалин : тогтмол+ сар бүр нэмэгдэл / ажлын цаг ашиглалтаас хамаарна/ + бусад 2-3 төрлийн нэмэгдлүүд олгоно-ажлын цаг: 08:00-17:00 /ажлын 8 цаг/-ажлын өдөр Даваа-Баасан /ажлын 5 өдөр/- өдрийн 1,2-р хоол үнэгүй- унааны мөнгө сарын эцэст өгнө- НДШ, ЭМД төлнө
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 19-р хороолол
Шүдний эмнэлэгт үйлчлэгч
25-р эмийн сан болон Андуудад ойр шүдний эмнэлэгт ээлжийн үйлчлэгч ажилд авнаӨглөө 8:30-14:30Өдөр 14:00-20:30 ээлжээр ажиллана7 хоногт 1 өдөр амарнаЦэвэрхэн, тохилог, залуу хамт хүлээж байна
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 4-р хороо
Оффист үйлчлэгч
өглөө эрт ирвэл эрт бууж болно.ажлын 8 цагаа барьна
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 1-р хороо
Гоёл чимэглэлийн үйлдвэрт үйлчлэгч
📢 АЖЛЫН БАЙРАНД УРЬЖ БАЙНА Гоёл чимэглэлийн үйлдвэрт ҮЙЛЧЛЭГЧ ажилд авна. 📍 Байршил: Сонгинохайрхан дүүрэг, 30-р хороо, 1-р хороолол 💼 Ажлын байр: Үйлчлэгч
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сонгинохайрхан — 1-р хороолол
Үйлчлэгч
Хан-Уул, 120 мянгат, тоглоомын төвийн үйлчлэгч ажилд авна. Ажлын 5 өдөр, 10-18 цагийн хооронд ажиллана.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 19-р хороо
Орцны үйлчлэгч
Тавигдах шаардлага: Туршлагатай Хариуцлагатай Хурдан шаламгай Тогтвор суурьшилтай ажиллах боломжтой байхНэмэлт мэдээлэл:Хоол+Унааны мөнгөИлүү цаг олгогдонЖилд нэг удаа эрүүл мэндийн үзлэгт хамрагдуулна
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 8-р хороо
Байгууллагын үйлчлэгч
7 хоногийн 6 өдөр ажиллана. Бямба, ням, даваа 3-т ачаалал багатай. аль нэг өдөр сонголтоор нөгөө үйлчлэгчтэйгээ зөрж амрана. 08:00-17:00 эсвэл 09:00-18:00 гэсэн хуваариас сонгож ажиллаж болно.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 24-р хороо
Түшиг төвд үйлчлэгч
Хүүхдийн 100-д байрлалтай Түшиг төвд үйлчлэгч яаралтай ажилд авна.Ажлын 5 өдөртэйАжлын цаг: 10:00-19:00Нас: 56 хүртлэх насны, эмэгтэйНДШ/ЭМД-д хамрагданаЭелдэг, найрсаг хамт олон таныг ажилд урьж байна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 4-р хороо
Үйлчлэгч
Ажлын 5 хоногт ажиллана.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 9-р хороо
Оффисын үйлчлэгч
Оффисын үйлчлэгч ажилд авнаАжлын цаг: 08:00-17:00Ажлын 5 өдрөөр ажилланаНДШ төлнө/ Хоол компаний гал тогоондоо 1,2-р хоолтой, унааны мөнгө өдрийн 5000 төргөг олгоно / 📍Хаяг: СХД хуучин 22-ын номингийн урд "ӨЕГ ГУРИЛ" ХХК
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сонгинохайрхан — 20-р хороо
Мүэст ордонд ариун цэврийн өрөөний үйлчлэгч
Баруун 4 замд байрлалтай
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 2-р хороо
Үйлчлэгч
Маш цэвэрхэн Пс тоглоомын газар ажлаа мэддэг нямбай хүнийг ажилд авна Ажлын цаг 08:00-15:00 7 хоног 6 өдөр Унаа- 10.000
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — Морин тойруулга, наадамчдын талбай
Хэвлэх үйлдвэрт цэвэрлэгч
Тууштай ажиллах
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — Бэлх
Үйлчлэгч
ГҮЙЦЭТГЭХ ҮНДСЭН ҮҮРЭГ:- Ажлын байрны ариун цэвэр, эрүүл ахуй, халдвар хамгаалалын дүрмийг баримтлан цэвэрлэх, ажиллагсдын ажиллах таатай цэвэр орчныг бүрдүүлэх;- Ажлын байрны хөдөлмөр аюулгүй байдал эрүүл ахуй, ариун цэврийн дүрмийг баримталж ажиллана;
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 10-р хороо
Оффист үйлчлэгч
Тогтвор суурьшилтай ажиллах Үйлчлэгч хайж байна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 20-р хороо
Үйлчлэгч
Үйлчлэгч ажилд авна. Ажилдаа чин сэтгэлтэй, тууштай ханддаг байх
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Чингэлтэй — 3-р хороо
Үйлчлэгч
Фитнес клубт үйлчлэгч авна. Өдөрт 2 цаг ажиллах давхар фитнестээ хичээллэх боломжтой.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 42-р хороо
Оффист үйлчлэгч
Нарны зам дагуу байрлалтай цэвэрхэн тохьтой оффист үйлчлэгч ажилд авна. Давуу тал: өдрийн хоол, авто зогсоолтой.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 3-р хороо
Пицца хат натур салбарт үйлчлэгч
Pizza hut Юнеско/Натур/ дээрх салбартаа ҮЙЛЧЛЭГЧ ажлын байранд урьж байна. • Өдрийн хоол + Унааны мөнгө+Урамшууллын купон • Даатгал+Эрүүл мэндийн бүрэн шинжилгээ /үндсэн ажилтан жилд 1удаа /
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 1-р хороо
Үйлчлэгч
Ажлын цаг: /бүтэн, ээлж/ сонгох.Бүтэн: 09:00-18:00Ээлжээр: 08:00-16:00, 16:00-00:00
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 3-р хороо
Оффис үйлчлэгч
Нарны зам дагуу байрлалтай оффист үйдчдэгч ажилд авна
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 3-р хороо
Үйлдвэрт үйлчлэгч
Хүнсний үйлдвэрт үйлчлэгч ажилд авна. Ажлын цаг :08-17 цаг Ажлын өдөр : Даваа-БаасанТавигдах шаардлага:- Түргэн шуурхай, цаг баримталдаг- 50 хүртэлх настай байх
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 3-р хороо
Хэрчсэн гурилын үйлдвэрт үйлчлэгч
СХД-т байрлах хэрчсэн гурилын үйлдвэрт цэвэрч нямбай, тууштай ажиллах үйлчлэгч ажилд авна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сонгинохайрхан — Толгойт
Үйлчлэгч
*Гүйцэтгэх ажил: саун, спорт залны цэвэрлэгээ хийх.*Цагийн хуваарь: 09:00-16:00 өглөөний ээлж, 16:00-23:00 оройн ээлж гэсэн 2 ээлжээр ажиллаж болно. Эсвэл 09-23 цаг хүртэл 2 өдөр ажиллаад 2 өдөр амрах боломжтой.*Цалин: 1,700,000 ажлаас хоолтой, унааны мөнгөтэй, цалингаас ндш заавал төлнө.*Тавигдах шаардлага: цэвэрлэгээний ажлын туршлагатай, тогтвортой ажиллах 60 хүртэлх насны эмэгтэй.*Хаяг: Яармаг Оргил худалдааны төвийн 3 давхарт оранж релакс центр
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — Яармаг

Фитнэсс үйлчлэгч
Ачаалал маш бага шүү
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 17-р хороо
Үйлчлэгч
Хотын төвд тогтвор суурьшилтай ажиллах үйлчлэгч ажилд авна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 6-р хороо
Үйлдвэрт үйлчлэгч
Хэвлэх үйлдвэрт үйлчлэгч ажилд авна. Ажлын 5 өдөртэй, ажилчдын унаатай.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сонгинохайрхан — 20-р хороо
Үйлчлэгч
- ХУД Мишээл Экспод байрлалтай тавилгын дэлгүүрт үйлчлэгч авна- Амт чанартай 1,2-р хоолтой- Жилийн 4 улиралд ажиллах байнгын ажлын байр- Цагтаа олгодог цалин хөлс /нэмэлт урамшуулал цалин болон илүү цагийн цалин/- Өсөж дэвших боломжтой- Хамт олонтойгоо танилцах, нөхөрлөх олон нийтийн үйл ажиллагаа /DB summer festival, сагс, гар бөмбөг, хөлбөмбөг, esport, дартс, шатар, даам гэх мэт/
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 20-р хороо
Үйлчилгээний ажилтан
Сургуулийн спорт заалны үйлчлэгч ажилд авна
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — Натур худалдааны төв
Бзд-т байрлах улсын эмнэлэгт үйлчлэгч
БЗД-т байрлах улсын эмнэлэгт Үйлчлэгч ажилд авна. Ажлын 5 өдөртэй. 45 хүртэл нас цалин 1,600,000 төгрөг,
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 5-р хороо
Уурхайд үйлчлэгч 14/14
Дорноговь аймгийн Даланжаргалан суманд байрлалтай нүүрсний ил уурхай. Ажилчдын автобусаар зорчино, байшин кемптэй, цалин найдвартай хугацаандаа ордог.Оффис хаяг: ХУД, Солонгос элчингийн хойно Galaxy tower 11 давхар, Хүний нөөцийн хэлтэс. /08-17 цагийн хооронд залгана уу/
2 долоо хоногийн өмнө Дорноговь
Оффисын үйлчлэгч
25-45 насны цэвэрч нямбай, хурдан хөдөлгөөнтэй, цаг баримталдаг, харилцааны соёлтой эмэгтэйг оффисын үйлчлэгчээр авна. НД төлнө, ажлын 5 өдөртэй, өдрийн хоолтой, ажлын цаг: 08:00-17:00
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 1-р хороо
Байрлаж ажиллах үйлчлэгч
Амралт сувиллын газар ажилд авна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Налайх — 1-р хороо
Үйлчилгээний ажилтан
Зайсанд байрлалтай ерөнхий боловсролын сургуульд үйлчилгээний ажилтан авна. Ажилчдын автобустай. Өглөөний цай, өдрийн хоол, нэг удаа үнэгүй кофетой. /Жич: Зөвхөн ажлын цагаар холбогдоно уу/
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — 11-р хороо
Хотын төвд 24 айлтай 2 орон сууцанд үйлчлэгч
2 байр нь цөөн айлтай цэвэрхэн тул уян хатан цагаар ажиллаж болно. Хотын төвд учир ямар нэг хүндрэл гарахгүй. Сонирхосон хүн холбоо барина уу.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Сүхбаатар — 6-р хороо
Оффисын үйлчлэгч
Баянзүрх дүүргийн амгалан станцын хойно байрлах оффист үйлчлэгч ажилд авна. /ачаалал бага/- 7 хоногийн 5 өдөр /даваа-баасан/-цагийн хуваарь 7:30-16:30 хооронд -ажилчдын хоолтой-ажилчдын унаатайжич: БЗД -т гэртэй байх
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 39-р хороо
Үйлчлэгч
Хан-Уул дүүрэгт байрлалтай сургуульд үйлчлэгч ажилд авна (45 хүртэлх насны). Зөвхөн утсаар холбогдоно уу.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Хан-Уул — Marshall town
Үйлчлэгч
Нэгдсэн эмнэлэгт үйлчлэгч, орчин бүрдүүлэгч ажилд авна. Ажлын цаг: 08:00-16:30
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — 3-р хороо
Үйлчлэгч
Эмнэлэгт үйлчлэгч ажилд авна.
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянзүрх — Баянзүрх дүүрэг
Эмийн санд үйлчлэгч
эмийн санд үйлчлэгч авна
2 долоо хоногийн өмнө Улаанбаатар — Баянгол — 18-р хороо
Баянзүрх, Хороо 26 (11), 13-р хороолол (4), 15-р хороолол (3), Баянзүрх, Хороо 14 (3), Баянзүрх, Хороо 22 (3), Баянзүрх, Хороо 42 (3), Баянзүрх, Хороо 1 (2), Баянзүрх, Хороо 10 (2), Баянзүрх, Хороо 28 (2), Баянзүрх, Хороо 29 (2), Натур худалдааны төв (1), Их Монгол хороолол (1), Сансар (1), Халдвартын эмнэлэг (1), Баянзүрх дүүрэг (1), Нарантуул зах (1), Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн (1), Баянзүрх, Хороо 3 (1), Баянзүрх, Хороо 4 (1), Баянзүрх, Хороо 5 (1)
Хан-Уул (92), Сүхбаатар (72), Баянзүрх (60), Баянгол (60), Сонгинохайрхан (20), Чингэлтэй (14), Налайх (2), Төв (2)